Bestyrelsen

Bestyrelsen

 

 

Den konstituerede bestyrelsen pr. 5. februar 2017

 

 

Formand

Helle Jørgensen

helle@trakehner.dk

Tlf: 22683770

Næstformand

Janus Haubro

janus@trakehner.dk

Tlf: 29919796

Kasserer

Annegrete Jacobsen

annegrete@trakehner.dk

Tlf: 40259450

Sekretær

Dianna Christensen

dianna@trakehner.dk

Tlf: 51908982

Bestyrelsesmedlem

Helle S. Christensen

hellec@trakehner.dk

Tlf: 20486533

1. Suppleant

Iben W. D. Fischer

 

 

2. Suppleant

Rosita Larsen

 

 

Taf Sponsorer

Få dit OK kort her - OK giver 6øre til TAF for hver liter du tanker

Tas sponsorer

Nyhedbrev

Tilmeld dig til Trakehneravlsforbundets nyhedsbrev

Klik her

Følg os på Facabook

 

 

Sekretariat

 

 

Pia Prom

Nordfeldvej 52B

4780 Stege

 

Tlf: 55813290

pia@trakehner.dk